KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 17255196
nr 1725 5196
Gravyrer
4 st, J. Harris, "Fox-hunting, plate 1-4", färggravyr. Signerad i trycket, yttermått inklusive ram: 76x122 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 september 2025
kl 20:45:44
21/9 12:19:48